Bez kvalitní zdravé výživy vaše tělo nikdy nedostane vyvážený poměr vitaminů, minerálů a dalších důležitých prvků, které potřebuje k tomu, aby správně fungovalo. Výsledkem pak bude enormní hlad, který povede k tomu, že budete jíst samé prázdné kalorie, namísto toho, abyste tělu dopřáli to, co skutečně potřebuje – zdravou stravu!

 

Abyste netápali v tom, co jíst a co ne, rádi pro vás navrhneme jídelníček na míru, ať už léta cvičíte a od vysněné postavy vás dělí už jen pár centimetrů, anebo se potýkáte s obezitou a jinými nemocemi a na cvičení nemáte ani pomyšlení.

 

Kromě toho, že za pomoci přístroje InBody zjistíme, jak na tom vaše tělo je a dle toho nastavíme správný jídelníček, vám poskytneme zcela individuální přístup a navíc i jednoduché, zdravé a chutné recepty, které si bez námahy připravíte sami doma.

Pravidelně cvičíte a od vysněné postavy už nejste daleko? S několika posledními centimetry vám poradí:

Bc. Erika Ikriová
Erika má bohaté odborné zkušenosti se sestavováním komplexních stravovacích programů pro nadšené sportovce.
  • Jídelníček Restart – individuální jídelníček pro vlastní cvičící klienty
  • Jídelníček Fitness – pro zdraví a kondici
  • Možnost sestavení i paleo, veganského, vegetariánského nebo jiné speciálního jídelníčku
 

 

Bc. Erika Ikriová sportu se věnuji od dětství. Dříve jsem aktivně tančila latinsko-americké tance, poté jsem se začala plně věnovat fitness, běhání a trénování osob. Zdravý životní styl a čistá strava patřily vždy přirozeně do mého života. Pomoc klientům, kteří tápou a hledají směr v této oblasti je pro mě radostí a potěšením.

Věnuji se trénování, výživovému poradenství a koučinku osob více než 9 let. Jsem členkou Aliance výživových poradců a ve výživě a sportu se pravidelně vzdělávám. Abychom měli pokryté veškeré potřeby klientů, navázali jsme s BT spolupráci s Ivanou Kabelkovou, specialistkou na výživu, která je ve své oblasti opravdový profesionál.

Poskytujeme jídelní programy a plány na míru klienta včetně měření na moderním přístroji nové generace IN BODY 770. Při sestavování výživovému plánu bereme v úvahu časové i finanční možnosti klienta.

Ivana Kabelkova

Jste obézní, diabetik, anebo trpíte jinými problémy a cvičit nechcete?

Ing. Ivana Kabelková
Ivana si díky praxi v potravinářství a zvláštní výživě poradí i se stravováním klientů, kteří řeší velké zdravotní problémy.
  • Jídelníček První pomoc – pro obézní, diabetiky a klienty s různými stravovacími omezeními
  • Cambridge dieta – bílkovinná nízkokalorická dieta sestavena dle zásad doktora Alana Howarda
  • Jídelníček Junior – pro děti

Ing. Ivana Kabelková se od útlého dětství intenzivně věnuje sportu. Absolvovala sportovní školu běžeckého lyžování a již od školního věku dosahovala prvotřídních výsledků. Později, po ukončení aktivní sportovní činnosti v běžeckém lyžování se dala na dráhu vytrvalostního běhu a v současné době se aktivně věnuje krasobruslení. Touha sportovat a vůle udržovat se v kondici pro dosahování svých cílů ji vedla k propagaci zdravého životního stylu, kde především apeluje na prevenci zdraví. Díky tomuto přesvědčení vystudovala Mendelovu univerzitu v Brně, obor Chemie a technologie potravin a získala titul inženýr. Tento obor, porozumění potravinám, produktům, výrobě, technologickým procesům, legislativě apd. jí vytvořily robustní stavební pilíř pro její budoucí profesi. Následovala provozní praxe na pozici technologa výroby, obchodního manažera, manažera kvality potravin se zaměřením na potravinové právo a kontrolní auditorská činnost systému HACCP (kontrolní systém bezpečnosti potravin). Díky svému rozsáhlému studijnímu a profesnímu zázemí v oblasti potravin - výroby, zpracování, kvality, legislativy, značení a především zájmu o problematiku zdraví člověka, zdravý životní styl, prevenci civilizačních onemocnění se dostala k profesi výživového poradce, kterému se již věnuje více 10 let. Práci zaměřuje na porozuměni/analýzu stavu jednotlivce, nastavení vhodného programu, aby byl co nejvíce efektivní, funkční a trvalý. Nedílnou součástí je i koučink a podpora klientů, aby si nově nastavené a získané návyky osvojily již nastálo a staly se nedílnou součástí jejich nového já, cítili se zdravěji, lépe a spokojeněji. Její praxe sahá i do odborné lektorské činnosti, kde přednášela pro základní a mateřské školy, dále realizovala specializované přednášky pro výživové poradce v kurzech společnosti Nutris, dále školení pro manažery kvality obchodního řetězce Billa, řadu školení pro office centra společnosti Čeps a.s. a mnohé další.

„Office“ jídelníčky:

Chcete, aby měli vaši zaměstnanci možnost správně se stravovat a udržet si zdraví? Pak pro vás máme nabídku hned několika služeb:

  • krabičkovou dietu – zajistěte svým zaměstnancům zdravou stravu po celý den (budou spokojenější, plní energie a tedy i výkonnější)
  • zdravé svačiny – máte naplánovaný meeting a nechcete svým zaměstnancům nabízet nezdravé bagety nebo koblihy? Objednejte jim zdravou svačinu.
  • InBody diagnostika – zjistěte, jaký je celkový tělesný stav vašich zaměstnanců a průběžně monitorujte jejich pokroky