Chcete se společně se svými zaměstnanci vydat na cestu za zdravějším životem a lepší tělesnou kondicí? Vyzkoušejte náš unikátní „Office“ trénink!
  • zlepšíme kondici vašich zaměstnanců díky speciálnímu kruhovému tréninku
  • zajistíme jim rychlé výsledky
  • výsledky našeho „Office“ tréninku jsou měřitelné a viditelné na grafech v našem online systému
  • vaši zaměstnanci můžou cvičit v místě pracoviště nebo docházet do fitness centra
  • máme 15 let zkušeností v oboru fitness a zdraví
  • zakládáme si na profesionálním přístupu

„Office“ trénink můžete podpořit i zdravým stravováním, které jsme vašim zaměstnancům schopni zajistit.

Více zde: Výživa

Zkusíte to s námi?

Kontaktujte nás 

Komu je 'Office' určen?
Našeho „Office“ tréninku se mohou účastnit všichni zaměstnanci bez rozdílu, je totiž každému z nich sestaven na míru dle diagnostiky pomocí přístroje InBody a podle jeho tělesných možností a vysněných cílů.
Co si mí zaměstnanci z 'Office' odnesou?
Lepší kondici, psychickou pohodu a samozřejmě i čistší mysl a větší pracovní nasazení. Zdravý zaměstnanec je spokojený zaměstnanec!
K čemu je 'Office' trénink dobrý?
Díky našemu programu „Office“ trénink budete mít přehled o tom, jak se každému z vašich zaměstnanců daří na přehledných grafech, díky kterým si snadno ověříte, že naše metody skutečně fungují.
Jak 'Office' trénink funguje?
Každý z vašich zaměstnanců přijde na individuální vstupní konzultaci, při které bude jeho tělo diagnostikováno za pomoci přístroje InBody a na které spolu s ním nastavíme cvičební program na míru tak, aby co nejdříve dosáhl vytouženého cíle. Všechny jeho pokroky, kterých s námi dosáhne  pak můžete snadno monitorovat v našem online systému k tomu určenému.